Pomaganie na wezwanie

Kompleksowo rozwiązuje problemy.

Jak mogę Ci pomóc ?

Zobacz poniżej obszary w jakich działam i w jakich odnoszę od lat sukcesy. 
Zjedź niżej ↓

Życie w ciągłym napięciu, pogoni, niepewności, bez oparcia w osobach bliskich powoduje stres, lęk, przyjęcie biernej postawy wobec złożonych sytuacji życiowych. Nawarstwiające się problemy prowadzą do wielu tragedii.

Cześć!

Jestem Anna i chętnie zaoferuję Ci swoją pomoc w przepracowaniu Twojego problemu czy zaistniałej przeszkody życiowej. Świetnie rozumiem twoje potrzeby.

Charakterystyka usługi: preferowane przeze mnie doradztwo będzie oparte na dialogu, czyli doradca i radzący się wspólnie poszukują rozwiązania problemu. Rola doradcy to ukazanie możliwości i pomoc w dokonaniu wyboru najlepszego a tym samym najprostszego rozwiązania. Ocena skali problemu, przeprowadzenie diagnozy, opracowanie strategii i czasookresu jego rozwiązania, dobór odpowiednich narzędzi, opracowanie odpowiedniej dokumentacji. Reasumując: kryteria pracy muszą być ukierunkowane na osiągnięcie celu z naciskiem na:

  • Konkretność (namacalność)- środków przekazywania informacji.

  • Szybkość reakcji – szybkie wykonanie danej usługi i chęć pomocy.

  • Niezawodność, rzetelność obsługi – zdolność do świadczenia usługi w sposób dokładny i rzetelny.

  • Pewność – kompetencja, odpowiedzialność, pewność siebie.

  • Empatia- przejawianie indywidualnego podejścia do klienta, myślenie kategoriami klienta.Dlaczego chcę się podzielić z tobą całą moją wiedzą i doświadczeniem i zaoferować pomoc? bo doskonale rozumiem sytuację w której się znalazłaś/eś.

Będzie tylko gorzej:

Możesz zrezygnować z mojej pomocy i próbować samodzielnie rozwiązać swój problem lub zlecić to innej firmie. Możesz także odpuścić temat i czekać na lepszy moment. Niestety on nigdy nie nadejdzie. Problemy lubią się nawarstwiać. Zachęcam więc abyś w końcu wziął/ęła sprawy w swoje ręce. Moja pomoc to też mobilizacja do wiary w siebie – „możesz, jeśli myślisz, że możesz” a ja będę Ci towarzyszyć w podróży rozwiązania problemu.

Podejmij właściwą decyzję.

Wiem, że chcesz zmienić swoje życie, zrzucić ograniczenie, rozwiązać swój problem.

Dlatego zapraszam abyś skontaktował się ze mną decydując się na podjęcie współpracy.

 

Anna Masłowska

Konsultant-Doradca-Przedsiębiorca

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram